Cilvēkam vajag izrunāties

 

Konsultācija par Tev svarīgiem jautājumiemKatram cilvēkam pienāk brīži, kad vajag ar kādu izrunāties. Ir labi, ja blakus ir saprotoši ģimenes locekļi vai draugi, taču te var slēpties arī kāds apdraudējums. Jums tuvi cilvēki ne vienmēr sadūšosies pateikt acīs patiesību, jo šķiet, ka tā varētu jūs sāpināt, un baidās no reakcijas, kāda jums varētu būt pret tuvu cilvēku, kas pateicis kaut ko ne visai jums patīkamu un glaimojošu.
Tāpat arī ir situācijas, kad draudzenes bieži vien satiekas, lai “izkratītu sirdi” viena otrai. Šāda veida sarunas parasti nebeidzas ar risinājuma meklēšanu, un es tās saucu par vāka noņemšanu vārošam katliņam – tvaiki, spiediens pazūd, un atkal var uz brīdi atslābt.

Vēl populārs iemesls līdz šim konsultācijās ir bijusi laimes trūkuma sajūta. Klienti stāsta, ka it kā jau daudz, ko dzīvē ir sasnieguši, bet tomēr nav piepildījuma, laimes sajūta. Mani vienmēr aizkustina to klientu acu mirdzums, kad viņi pēc sarunas starojoši ir gatavi doties pretī savai jaunajai, skaistajai dzīvei, ir gatavi būt personības!
Es piedāvāju sarunu, kuras laikā mēs kopīgi varam nonākt pie patreizējo problēmu cēloņa, saknes, un piemeklēt vislabāko variantu jautājuma atrisināšanai. Līdzīgi, kā masāžas laikā, arī sarunai ritot, es uztveru blokādes, kas ir izveidojušās otrā cilvēkā, un intuitīvi piedāvāju tām risinājumu. Esmu piefiksējis, ka tas, ko es runāju – jautāju vai atbildu klientam – bieži nenāk no manis paša, es to nekontrolēju. Tāpēc arī saucu lietas īstajos vārdos, vienalga, cik patīkami to ir dzirdēt klientam. Tikai viena lieta jāatceras – jāstrādā ar sevi būs pašam! Es nevaru otra vietā saņemties vai kaut ko izdarīt. Es varu palīdzēt atrast problēmu patiesos cēloņus, kā arī piedāvāt labākos risinājumus.

No pieredzes var teikt, ka lieliski izdodas atrisināt arī konfliktus, kas klientiem ir notikuši pirms ilgāka laika, bieži vien ar vecākiem, vai kādiem citiem tuviem cilvēkiem. Visu vēl var vērst uz labu!

Un tad, kad klients ir nostājies uz atlabšanas, sevis sakārtošanas ceļa, lai vēl straujāk lietas virzītos uz priekšu, iesaku masāžu, kas tīri fiziski izmainīs enerģiju plūdumu organismā.

Es aicinu Tevi uz sarunu par Tev aktuālām un nozīmīgām tēmām. Saruna var notikt gan kādā no Rīgas daudzajām kafejnīcām, gan arī pie manis, kabinetā. Ja interese ir vairākiem cilvēkiem, varu doties arī izbraukuma sesijā uz jebkuru citu vietu.
Saruna parasti ilgst apmēram 60 līdz 90 minūtes.

Piesakies konsultācijai

Ne vienmēr pirms konsultācijas ir jābūt skaidriem jautājumiem. Pietiek arī ar sajūtu, ka kaut kas nav kārtībā, kaut ko vēlies savā dzīvē pamainīt. Kopīgi atradīsim problēmu cēloņus un saņemsi konkrētus padomus savai turpmākajai rīcībai.

Atbildēt

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.