Esmu sajūtu cilvēks un ļoti daudz ko uztveru tieši ar tausti. Man vienmēr ir patikušas masāžas. Kādu dienu ājurvēdas masieris, kuru apmeklēju, uzaicināja apgūt masāžas prasmes pašam. Tā es guvu teorētisko zināšanu bāzi. Tomēr, sākot praktizēt un masēt citus, diezgan ātri sapratu, ka masāžas laikā visvairāk jāuzticās tieši iekšējām sajūtām. Tā es sāku masēt pēc savas unikālās un intuitīvās metodes.
Masāžas sniegšana ir meditācija, kuras laikā veidojas saslēgums starp klientu un kosmosu. Es esmu starpnieks, instruments, kas cenšas klientu harmonizēt ar kosmiskajām enerģijām. Katra masāža ir unikāla, jo ikvienam cilvēkam enerģētiskajā līmenī ir savas specifiskās vajadzības. Masāžas laikā ieklausos katrā cilvēkā un daru visu, lai sakārtotu un harmonizētu iekšējās enerģijas plūsmu. Galvenokārt masēju muguru, kurā atrodas visi galvenie enerģētiskie centri un kanāli. Netiek aizmirsts arī par pleciem, kaklu un galvu.
Pēc šādas – apzinātas un meditatīvas masāžas klienti parasti jūtas atslābinājušies, atpūtušies un enerģijas pilni. Diezgan bieži masāžas laikā gadās, ka ķermenis pasaka priekšā, kas ir tās problēmas, emocijas vai sajūtas, kas visvairāk bloķē brīvu enerģijas plūsmu ķermenī. Šos jautājumus pēc iespējas pārrunājam pēc masāžas, kaut to vislabāk ir risināt atsevišķā, individuālā konsultācijā.

Piesakies masāžai

Ļauj sev izbaudīt tieši Tev piemeklētus intuitīvus pieskārienus un iegrimt meditatīvā mierā.

Atbildēt

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.