Sveiki!

Mani sauc Linards Lapa, un man ir patiess prieks Tevi šeit redzēt!

Linards Lapa

Šis ir pārmaiņu laiks! Vecās pasaules gals jau ir pārdzīvots, un pamazām šīs pārmaiņas sāk atbalsoties cilvēkos pašos. Es nezinu, kāds ir lielais Kosmosa plāns, tomēr esmu novērojis, ka kopš 2013. gada vasaras  ļoti daudzus cilvēkus ir skārušas dažnedažādas pārmaiņas – ir beigušās vai sākušās kādas attiecības, ir mainījušās darba vietas, ir parādījušās jaunas intereses. Lielākoties tas ir saistīts ar cilvēku “pamošanos”, ar sevis apzināšanos un sākšanu domāt.
Manuprāt, lai kaut ko dzīvē paveiktu, no sākuma ir jāsakārto sevi. Jāieklausās sevī, savās domās un sajūtās. Tur ir visas atbildes! Tieši ar šo ir jāsāk! Tikai tad, kad cilvēks godīgi ieskatās sevī, savās bailēs, savās domās, pieņem un akceptē to visu, sākas ceļš uz pārmaiņām, ceļš uz sevis mīlēšanu.

Es aicinu cilvēkus dzīvot apzināti. Tas nozīmē domāt, izprast to, ko un kāpēc rīkojies tieši tā, un ne savādāk. Aicinu apzināties sevi kā daļu no lielā Kosmosa (Visuma, Debesīm, Dieva – kā nu kuram to patīk saukt) – skaistu un vienlīdzīgu daļu no perfektā Kosmosa. To, ka tas ir perfekts cilvēkam visvieglāk ir redzēt dabā, tās krāšņumā, daudzkrāsainībā un daudzveidībā, tajā pat laikā tik ideāli savstarpēji saistītā.
Uz konsultācijām bieži pierakstās cilvēki, kas ir sajutuši, ka tā kā ir dzīvots līdz šim, tā turpināt nevar, bet tā kā strauji brūk pamats zem kājām, tad īsti nezin, ko darīt tālāk.
Vēl kāda “populāra kaite” ir savas Dvēseles atstumšana, ļaujot dzīvi pilnībā kontrolēt prātam. Šāda situāciju nevajadzētu pieļaut.

Patreiz es veicu enerģētiskās masāžas, kā arī konsultēju individuāli vai pāriem, kā arī esmu sācis praktizēt dažas Maigās Bio-Enerģētikas metodes.

Masāžas un konsultācijas parasti notiek Vecrīgā, netālu no Doma baznīcas – Palasta ielā 10, bet ja klientam ērtāk – kādā no daudzajām Rīgas kafejnīcām.

Tu vari sev teikt, ka to spēj izdarīt.

Tu vari sev teikt, ka nespēj to izdarīt.

Lai ko Tu sev teiktu – tā būs taisnība!