Kāzu ceļojums. 1. daļa – Miami

Kāzu ceļojums ir viens no ceļojumiem, ko noteikti atcerēsies visu mūžu. Labākajā gadījumā tāpēc, ka viss bija izdevies lieliski, un jūs ļoti izbaudījāt savu ceļojumu. Jā, ir bijuši gadījumu, kad kaut kas noiet greizi, un tad tieši dēļ tā atceras savu kāzu ceļojumu. Man ar Aiviju kāzu ceļojums patiesi izdevās lielisks. Ne tikai tāpēc, ka ieguldījām daudz enerģijas ceļojuma plānošanā, bet arī tāpēc, ka ieturējām labu balansu starp iepriekš plānotām aktivitātēm un būšanu šeit un tagad.

Nokļūšana Miami

Lidojums uz Miami bija diezgan viegls. No Kopenhāgenas lidojums ir 10h 40m, bet tā kā var skatīties filmas, pāris reizes iedod ēst un vēl var pasnaust (mēs divatā sēdējām trīs vietu sekcijā, un ja ieliek galvu otram klēpī, tad var normāli pagulēt). Miami lidosta ir ļoti liela. Ja godīgi, es mazliet biju satraucies par savu iekļūšanu ASV, jo dēļ tā, ka uzrādīju, ka esmu bijis Ziemeļkorejā, man ESTA tika atteikta, tādēļ es braucu ar vīzu. Robežsargs uzreiz man jautāja, vai esmu bijis Irākā. Tad izbrīnijās, ka esmu skrējis pusmaratonu Phenjanā, un noteica Welcome to America! Uz savu pirmo viesnīcu mēs braucām ar sabiedrisko transportu. No sākuma, lai vispār tiktu laukā no lidostas, ir jābrauc ar lidostas iekšējo vilcienu (MIA Mover). Tad iekāpām pilsētas vilcienā, tad Metromover (bezmaksas sabiedriskais pilsētas vilciens) un vēl 1 kvartālu nogājām ar kājām. No lidostas līdz viesnīcai Eurostars Langford nonācām 45 minūtēs!

Miami downtown

Pirmajā vakarā apskatījāmies apkārtni, aizgājām līdz Bayside Marketplace, kurā ir ne tikai daudz restorānu un veikalu, bet arī iespēja nopirkt dažādas eksursijas. Mēs nopirkām ekskursiju uz Everglade purviem skatīties aligatorus un krokodilus. Iespējas un vietas ir dažādas. Visi piedāvā izvizināt pa purviem ar Airboat, tāpēc jāpievērš vērība detaļām. Nākamajā dienā mēs devāmies uz Everglades Holiday Park, kur izbraucām ar laivu, ieraudzījām dažus aligatorus peldam turpat netālu, noskatījāmies šovu krastā, un apmierināti braucām mājās. Vakarā aizgājām uz peruāņu restorānu vakariņās, un mājupceļā bārā TV skatījāmies, kā Kristaps Porzinģis ar komandu uzvar vietējo Miami Heats. Tik pēc tam uzzināju, ka šī spēle notika dažus kvartālus no bāra, kurā skatījāmies.

Fort Lauderdale

Pēc garšīgām brokastīm iepriekš noskatītā ēstuvē, mēs izmantojām Uber šoferi, kas nepilnas stundas laikā nogādāja mūs viesnīcā pie ostas, no kurienes aties mūsu kruīza kuģis. Pirms varējām tikt savā numuriņā Embassy Suites by Hilton, iepazinām apkārtni, sapratām cik tālu ir osta, kas notiek apkārt. Atradām lielisku bāru, kurā lieliski pavadījām laiku baudot garšīgos jenķu alus, asos spārniņus un amerikāņu futbolu pa TV. Un vēl tās lieliskās un nepiespiestās sarunas ar citiem viesiem. Vakarā devāmies uz NHL spēli, kura izvērtās patiesi interesanta. Pat mana sieva atzina, ka viņai šķita aizraujošs vakars. Tā kā uz kuģa mums bija nolikts būt pl. 13, tad vēl pirms kruīza paspējām nedaudz apskatīt tuvējos veikalus, un tā kā lija lietus, tad uz ostu braucām ar “taksīti” no Lyft. Lyft ir kas līdzīgs mūsu Boltam. Cik es runāju ar šoferīšiem, tad Lyft ir demokrātiskāks par Uber. Mazāks prasības šoferiem, tāpēc arī ir vairāk pieejamas mašīnas un noteikti lētākas cenas, kā Uber. Patīk, ka cenu redzi uzreiz, vēl pirms brauciena, un pat ja gadās korķi vai jāmaina ceļš, cena no to nemainās. Lai es Tevi pārāk nenogurdinātu ar garu lasīšanu, tad par to, kā mums gāja kruīzā – lasi ierakstā Kāzu ceļojums. 2. daļa – kruīzs.  

Atbildēt

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.