You are currently viewing Sāc jaunu dzīvi šeit un tagad!

Sāc jaunu dzīvi šeit un tagad!

Aizvadītā nedēļa bija ļoti interesanta. Tā kā novembrī ārpus Latvijas nebraucu, nolēmu pēdējo rudens mēnesi pilnībā veltīt savas dzīves kvalitātes celšanai. Daudz lasu, skrienu, domāju un nodarbojos ar jogu. Iepriekšējā nedēļā vairāk laika veltīju draugiem. Pārsvarā tiem drosmīgajiem, kuri atsaucās manam piedāvājumam saņemt no manis gandrīz stundu ilgu masāžu pilnīgi par velti. Prieks, ka cilvēki ir atsaucīgi! Un nevis atsaucīgi pret mani, bet gan pret sevi, jo izmanto iespējas, ko dzīve tiem piedāvā.


Vēl pagājušajā piektdienā bija 11.11.11. diena. Šo dienu nekā īpaši neatzīmēju, tikai plkst.11:11 ar draugiem sadevāmies rokās un domājām labas domas. Gluži kā sagaidot jaunu gadu! Neviļus aizdomājos par to, cik svarīgiem būtu jābūt īpašajiem datumiem. Piemēram, dzimšanas diena. Katram mums tāda ir viena, un gandrīz vienmēr tā kalpo kā zināms atskaites punkts. Dzimšanas diena, līdzīgi kā 1. janvāris, ir kaut kā viena noslēgums un kaut kā cita sākums. Statistika rāda, ka jaunas apņemšanās visbiežāk tiek izteiktas tieši šajos divos datumos. Bet, kā tad ar citām dienām? Gadā taču vēl ir pāri par 360 dienām!

Kā būtu, ja mēs apņemšanos kaut ko darīt (vai vairs nedarīt) izvirzītu šodien, neskatoties ne uz kādiem apstākļiem. Jauna dzīve nav jāsāk 1. janvārī, savā dzimšanas dienā vai pirmdienas rītā. Jaunu dzīvi var sākt tieši šobrīd! Sākt jaunu dzīvi nozīmē sākt dzīvot citādāk nekā to esi darījis līdz šim. Uzlabot kaut vienu no savas dzīves sfērām. Atrisināt kaut vienu no tiem lielajiem jautājumiem vai problēmām, kas nomoka ikdienā. Un ļoti svarīgi ir izlemt to uzsākt no šī brīža. Tagad un tūlīt! Pieredze un arī pētījumi rāda, ka tie cilvēki, kas nolemj kaut ko pasākt no nākamā gada, vasaras sākuma vai pirmdienas, ļoti drīz lauž savu apņemšanos.

Apņemies kaut ko izmainīt savā dzīvē tagad un tūlīt! Pat, ja, piemēram, Tev būs iespēja satikt savu priekšnieku tikai pēc dažām dienām, bet esi nolēmis lūgt algas pielikumu, tad rīkojies jau tagad, līdz ko esi izlēmis. Līdz tikšanās reizei uzraksti visus argumentus, kāpēc vēlies to (vai ko citu) lūgt un tamlīdzīgi.

Neatliec jaunu virsotņu sasniegšanu uz citu reizi!

Tā ir vēl viena iespēja dzīvot šeit un tagad.

Atbildēt

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.