You are currently viewing Ko nozīmē patiesi sevi mīlēt?

Ko nozīmē patiesi sevi mīlēt?

Visu pagājušo nedēļu pavadīju zināmā eiforijā un tā jūtos joprojām. Tik ilgi pastāvīgi labs garastāvoklis man nebija bijis jau sen. Nezinu, vai vispār kādreiz ir bijis. Aizdomājos, kāpēc, un sapratu, ka tas viss tāpēc, ka sevi mīlu. Varbūt tev šķiet, ka tas izklausās lepni, augstprātīgi vai pat narcistiski? Tūdaļ mēģināšu paskaidrot.

Pagājušā nedēļā veltīju īpaši daudz laika sev. Intensīvi apmeklēju RigaBrain smadzeņu treniņus, masēju draugus, izdarīju daudzas atliktas lietas un palīdzēju klientiem tikt galā ar dzīves piespēlētajiem sarežģījumiem. Tas viss manī raisa neizsakāmu prieku. Par to, ka īstenoju paša pausto dzīves filozofiju dzīvē tik koncentrēti. Sapratu, ka ir ļoti jauki (un nereti pat nepieciešami) dzirdēt uzmundrinošus vārdus, TOMĒR… Ir jāsāk rīkoties! Un, pirmkārt, jārīkojas pašam. Kā jau rakstīju iepriekš, ir svarīgi apzināties, kāpēc kaut kas ir jādara, un ko tieši vēlies sasniegt, tomēr tikai ar teorētisku spriedelēšanu nekur tālu netiksi.

Es aicinu Tevi izdarīt kaut ko sevis labā tieši šodien! Vismaz aizsāc! Kaut vai ko nelielu, bet tādu, kam līdz šim bija grūti atlicināt laiku. Kaut ko, kas padarīs Tevi labāku paša acīs. Un, ja pirmais, ko iedomājies, ir sevis palutināšana, Tu kļūdies. Palutināšanu atstāj kā balvu par šo labi padarīto darbu. Tu redzēsi, kā lepnums par sevi un pašpārliecība atgriezīsies Tevī. Tad sirdī mājos prieks, tad Tu izjutīsi, ko nozīmē patiesi sevi mīlēt. Es būšu ļoti pateicīgs, ja uzrakstīsi man, kā Tev klājās ar šo uzdevumu. Raksti uz 7@7gudrie.lv. Vienas vēstules autoram uzdāvināšu stundu garu konsultāciju vai masāžu – lai prieks par sevi būtu vēl lielāks! 🙂

Atbildēt

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.