You are currently viewing Tu esi kosmoss

Tu esi kosmoss

Pēdējā laikā pasaulē, cilvēku līmenī notiek lielas pārmaiņas. Nezinu, vai tas ir saistīts ar “vecās pasaules galu” vai kādiem citiem kosmiskiem procesiem, kaut tam arī nav nekāda nozīme. Pārmaiņas notiek cilvēkos iekšēji. Ļoti daudzi ir sajutuši, ka tā dzīvot vairs nevar. It kā pamodušies no kāda neapzināta miega, tagad saprot, ka “gulēt”, eksistēt vairs nevēlas. Cilvēki vēlas dzīvot. Cilvēkiem parādās jaunas vērtības, tiek piešķirtas jaunas prioritātes, izvirzīti jauni mērķi. Cilvēki vēlas sakārtot sevi, harmonizēt sevi ar citām, jaunām vibrācijām. Tādēļ tiek mainīti darbi, tiek pārtrauktas vecās attiecības vai tiek uzsāktas jaunas. Daudzreiz esošās attiecības izgaismojas jaunā gaismā, tās kļūst vēl stiprākas un laimīgākas.

Jā, arī es izjūtu šo pārmaiņu periodu, arī ar mani notiek lielas iekšējās pārmaiņas. Tas mani neizsakāmi priecē un liek justies laimīgam. Tā ir lieliska sajūta. Izbaudu to no visas sirds.

Rakstīt šo te visu mani pamudināja tas, ka konsultācijās cilvēki visbiežāk jautā un ir noraizējušies par vienu un to pašu – ir sajūta, ka tā, kā ir tagad vairs nevar, bet īsti nezin, kā vajadzētu rīkoties, ko darīt. Protams, ka lielākajā daļā gadījumu cilvēki iekšēji zin, ko un kā vajadzētu darīt, tomēr no rīcības viņus attur bailes. Tas ir tikai dabiski.

Uz kādiem pamatiem tad jābūvē sava jaunā dzīve?

Identitātes krīze. Kas es esmu? Tas ir normāls jautājums brīdī, kad sabrūk kaut kādi iepriekšējie priekšstati. Manuprāt, ir svarīgi apzināties, ka tu esi daļa no kosmosa. Es vēl īsti nezinu, kā šis kosmoss aizsākās, ja vispār tam ir kāds sākums vai beigas, bet TU esi šī kosmosa neatņemama sastāvdaļa. Jāsaprot, ka nav nekādas visuvarenās Debesis virs mums, kas te komandē kā jādzīvo, un arī tu neesi pasaules valdnieks, kas te noteiks, kā pasaule griezīsies. Brīdī, kad sapratīsi, ka esi daļa no šī neizmērojamā un bezgalīgā kosmosa, tu vēlēsies dzīvot saskaņā un mijiedarbībā ar to. Tajā mirklī tu sapratīsi, cik liels cilvēks tu esi – daļa no kosmosa! Tu valdi pār savu dzīvi. Drīz paliks smieklīgi visi tie cilvēki, kas tev gudri mācīs neko nepaskaidrojot vai apelējot pie ticības vai tādām lietām kā pienākums vai nepieciešamība.

Apzinies sevi! Saproti un pieņem, cik ļoti vērtīgs tu esi. Vērtīgs tieši pats sev! Ieskaties, cik skaista ir pasaule savā pilnībā, un TU esi šīs pasaules svarīga un neatņemama daļa. Tātad arī Tu esi skaists savā pilnībā. Jau tagad.

Atbildēt

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.