You are currently viewing Tu vari vairāk!

Tu vari vairāk!

Līdz šim esmu daudz rakstījis par dažādiem priekšnoteikumiem un sagatavošanās darbiem, kas jāveic, lai sāktu mainīt un uzlabot savas dzīves kvalitāti. Šonedēļ īpaši aizdomājos par reālu lietu darīšanu, ne tikai gatavošanos.

Protams, lai kaut kur nokļūtu, ir jāzina, kurp vēlies doties, ko vēlies sasniegt. Un tam ir vajadzīga zināma sagatavošanās. Tomēr tikpat svarīga ir pirmā soļa speršana. Ļoti bieži gadās, ka mēs ļoti gatavojamies kādai lietai, bet tā arī nesākam to darīt, jo domājam, ka neesam tam vēl gatavi. Vēl jāizdara tas, tad šis. Vēl jāsagaida kāds pavērsiens, un tad gan es speršu pirmo soli. Vai šīs sajūtas Tev ir pazīstamas?

Nevajag gaidīt! Ir jārīkojas. Jāsper pirmais solis. Nekas nenotiks tāpat vien, ja pats nepalīdzēsi Visumam. No tā, ka piecreiz būsi izlasījis grāmatu The Secret, dzīve dramatiski nemainīsies. Te atceros anekdoti par kādu vīru, kas katru dienu lūdzās Dievam, lai viņš reiz laimētu loterijā, līdz Dievs neizturēja un sacīja vīram: “Nopērc taču loterijas biļeti”!

Ja vēlies kaut ko dzīvē panākt, sāc rīkoties proaktīvi. Radi notikumus, nevis tikai seko citu radītajam. Esi atvērts tam, kas ar Tevi notiek. Tiecies ar cilvēkiem, sarunājies ar draugiem, kurus sen neesi saticis. Uztver visus notikumus kā jauna sākuma iespēju. Ja Tev ir nepieciešama citu cilvēka palīdzība, meklē to! Atmet aizspriedumus.

Pats aizvadītās nedēļas laikā spilgti redzēju cilvēkus, kas atradās divās pretējās situācijās – atvērtus, kas vēlējās kaut ko sasniegt, rīkojās, taujāja un interesējās. Tāpat sastapu cilvēkus, kas savu nerīkošanos attaisnoja ar dažādiem paskaidrojumiem, kāpēc nav iespējams paveikt to vai ko citu. Pirmajos bija jaušams daudz lielāks optimisms un progresa potenciāls. Savukārt otrie ir iestrēguši situācijās, kas jārisina, taču nespēj uzņemties atbildību par savu dzīvi.

Es ticu Tev! Tu vari sasniegt daudz augstākas dzīves virsotnes! UZDRĪKSTIES!

 

Atbildēt

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.