You are currently viewing Ja nedarīsi no sirds, panākumi izpaliks

Ja nedarīsi no sirds, panākumi izpaliks

Aizvadīto nedēļu pavadīju izbraukumā ar bērniem, sildoties Spānijas saulē. Patiesību sakot, tā īsti sildījāmies tikai pāris dienas. Jau iepriekš rakstīju, ka man patīk ceļot, jo tas paver iespēju paskatīties uz lietām un notikumiem no malas, tai skaitā uz paša problēmām. Ceļojumi palīdz rezumēt un sakārtot domas man svarīgos jautājumos.

Pēdējo ceļojuma dienu pavadījām jaukā pludmalē jūras krastā. Kā jau tas ierasts publiskajās pludmalēs, ik pa laikam uzradās cilvēki, kas piedāvāja iegādāties gan zīmolu rokassomiņas un saulesbrilles, gan aukstus dzērienus un augļus. Bija arī vairākas ķīniešu sievietes, kas piedāvāja veikt ķīniešu masāžu. Tas mani ļoti ieinteresēja, jo arī pats jau kādu laiku veicu masāžu.

Šis bija pirmais gadījums, kad masāža man nepatika, un es uzreiz sapratu, kāpēc. Sievietes tik ļoti uztvēra to kā peļņas avotu, ka brīdī, kad masēja klientu, jau skatījās apkārt, vai nenāk cita masiere, kas varētu atņemt potenciālos klientus. Turklāt masāžas laikā skaļi sarunājās ar draudzenēm. Bija skaidrs – masiere to nedara no sirds.

Kārtējo reizi guvu pierādījumu tam, ka, nedarot lietas no sirds, panākumi izpaliek. Ja vēlēsies kaut ko ar sirdi, nevis prātu, sasniegt vēlamo būs daudz interesantāk, patīkamāk un vieglāk. To pierādījuši arī zinātnieki, kas konstatējuši, ka smadzeņu darbība rada elektriskos impulsus jeb elektrisko lauku. Sirds rada gan elektriskos, gan magnētiskos impulsus. Zinātnieki ir konstatējuši, ka sirds radītais magnētiskais lauks ir piectūkstoš reižu spēcīgāks kā smadzeņu radītie elektriskie impulsi.

Tāpēc mans ieteikums Tev ir uzticēties savai sirdsbalsij. Pajautā vai tas, ko Tu patreiz dari, patiešām ir tas, ko vēlies. Nepaļaujies tikai uz prāta lukturīti! Uzticies savai sirdij – tā ir kā bāka, kas rāda Tavam dzīves kuģim navigācijas ceļu.

Un kā izdodas Tev?

This Post Has One Comment

  1. Motocikliste

    Līdz pēdējam…klausīt vien savai sirdij…

    Paldies par mirkli. 🙂

Atbildēt

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.