You are currently viewing Notici sev!

Notici sev!

Iepriekšējās nedēļas ieraksts guva negaidītu atsaucību un popularitāti. Man ir patiess prieks, ka varu būt noderīgs! Ar šādu domu arī es strādāju – lai varētu Tev palīdzēt izprast, saprast vai paraudzīties uz ierastajām lietām citādi. Arī pats domāju un interesējos par lietu dabu, lai pēcāk dalītos ar Tevi savos novērojumos.

Vēlos paturpināt aizsākto tēmu par uzdrīkstēšanos dzīvot pašam savu dzīvi nevis citu uzspiesto. Manuprāt, šādi dzīvot nozīmē būt harmonijā ar sevi. Un, lai Tu spētu būt harmonijā ar sevi, Tev ir jāzina, kas Tu esi, un uz kurieni dodies. Tev ir jāpaskatās uz sevi it kā no malas. To izdarīt palīdzēs savas līdzšinējās dzīves neliela analīze. Atskaties uz savas dzīves spilgtajiem notikumiem – labajiem un ne tik ļoti, un padomā par to iemesliem. Kāpēc Tu tā rīkojies? Jā, toreiz Tu nebiji tik gudrs, bet izvērtē šos notikumus ar šodienas acīm un pieredzi.

Paņem papīra lapu un uzraksti visas savas labās īpašības. Visas, kuras, tavuprāt, Tev piemīt, un arī tās, ko tevī saskata un novērtē apkārtējie. Vari šo lapu apzīmēt un izkrāsot. Saraksti visus savus sasniegumus, ar kuriem Tu lepojies. Tas Tev palīdzēs noticēt sev līdz galam. Palīdzēs grūtos brīžos, kad gribēsi atmest ar roku vai padoties. Šādos brīžos ieskaties lapā un izlasi uzrakstīto. Atceries visas tās lietas un notikumus, kuros izpaudusies konkrētā īpašība. Izlasi savus sasniegumus. Ja esi sasniedzis jau tik daudz, kāpēc lai to pašu neizdarītu arī tagad? Koncentrējies uz pozitīvajām lietām! Domā par iepriekšējām uzvarām. Atceries pēc iespējas precīzāk, kā Tu juties, kad sasniedzi savu mērķi. Kā atzīmēji uzvaru. Kā kali nākotnes plānus, kas tajā brīdī šķita ļoti reāli. Pamēģini arī tagad izjust tās pašas emocijas. Pieradini sevi pie šīm prieka un gandarījuma izjūtām, un Tavs organisms pats pēc tām tieksies.

Notici sev! Tu vari teikt sev, ka Tev izdosies, un Tu vari teikt sev, ka neizdosies. ABOS GADĪJUMOS TEV BŪS TAISNĪBA!

Atbildēt

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.