You are currently viewing Vasara – atpūtas laiks?

Vasara – atpūtas laiks?

Vasara - atpūtas laiks?Nu jau arī kalendāriski klāt ir vasara. Un, jau kopš skolas laikiem, mums vasara asociējas ar atpūtu. Tiem, kas mācās, vasara ir brīvlaiks, strādājošajiem – parasti tas ir atvaļinājumu laiks. 
Vasara arī man vairāk asociējas ar laiskāku dzīves veidu – vairāk atpūtas pie dabas, ceļojumi, vairāk ciemošanās pie draugiem vai kādas citas izklaides.

Tomēr vasara noteikti nav tas laiks, lai sāktu slinkot pašam pret sevi. Ja nu tā ir gadījies, ka dažādu iemeslu pēc esi pārstājis pildīt dažādas apņemšanās (kā tas ir noticis arī manā gadījumā), tad noteikti savas dzīves sakārtošanu nevajadzētu atlikt uz 1. Septembri.

Nosacīti vairāk brīvais laiks tieši paver iespējas vairāk nokoncentrēties uz savām vajadzībām, veltīt tām vairāk uzmanības. Tieši tagad, vasarā Tavām apņemšanām ir mazāk traucēkļu – stundas/lekcijas, darba tikšanās, ne pārāk draudzīgi laika apstākļi vai kas tamlīdzīgs. Piemēram apņemšanās skriet daudz grūtāk ir izpildāma 2. janvāra rītā, nevis tagad, kad ir silts, un pat neliels lietus tieši nāk par labu.

Vēlreiz apdomā cik daudz no jaunā gada apņemšanām vēl tiek ievērotas? Dod sev otro iespēju!

Izlasi arī šo: Kā šogad paveikt vairāk nekā līdz šim.

Atbildēt

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.